0507 310 80 61
 Kiremit Çatı

Kiremit Çatı

Kiremit Çatı ; Kiremit Çatı İzmir

Kiremit çatı hizmeti, isteğinize ve yapınızın modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Klasik Kiremit çatı larda çatı iskeleti hazırlanarak ana taşıyıcı mahya döşenir taşıyıcı mahya üzerine ızgara sistemi ile karkası döşenir, karkas üzerine döşeme tahtası diye tabir ettiğimiz ağaç kereste döşenir. 

Bizim kiremit çatı hizmetimiz ağırlıklı olarak klasik kiremit çatı modeline göredir. Ancak sizin isteğiniz yada yapınıza en uygun kiremit çatı için mutlaka önerilerimiz olacaktır. Çok uygun maliyetlere hazırlayacağımız kiremit çatı için bizi mutlaka arayınız.
Kiremit Çatı 01
Kiremit Çatı 02
Kiremit Çatı 03
Kiremit Çatı 04
Kiremit Çatı 05
Kiremit Çatı 06
 
İstediğiniz hizmetimiz için, bizi arayabilir ücretsiz keşif, ölçü ve fiyat teklifi isteyebilir yada eviniz, ofisiniz, yazlığınız gibi bulunduğunuz yerde bizden ölçü ve fiyat teklifi alabilirsiniz.
Keşif ve fiyatlandırmanın İzmir'in neresinde olursanız olun ücretsizdir.
%20 Diğer firmalardan aldığınız fiyatlara meydan okuyor %20 daha az fiyatla yapabileceğimizi düşünüyoruz. Bir telefonunuz yeter. Hemen Arayın !
Anahtar teslim tadilat yapılır.
PVC Kapı Pencere Kiremit Çatı Cam Balkon Sistemleri Panjur Sistemleri Küpeşte Demir
Boya ve Alçı Fileli Stor Sineklik Pergüle Mutfak Ev Tadilatı

 anasayfa                             hakkımızda                             iletişim                             hizmetlerimiz

Tüm hakları saklıdır. © 2020 www.izmiratayapi.com

Adres: Vatan Mah. 9109. Sokak No: 16 Basın Sitesi / Yeşilyurt / İzmir
Telefon :  0507 310 80 61

Programlama: Sinan Eldem