0507 310 80 61
 Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Ata Yapı, İlhami Aksu tarafından kurulmuş olup sektöründe "En iyi Hizmet, En Uygun Fiyat" mottosunu kullanarak siz değerli müşterilerimize kaliteyi sunmayı hedeflemiştir.
Yaptığı hizmetleri en iyi şekilde gerçekleştirmek için kendisini kanıtlamış markaların bayiliğini alarak müşterilerine hizmetlerine devam etmektedir.

Bayiliklerinden FıratPen kendisini aşağıdaki gibi tanıtmaktadır. 

İzmir Ata Yapı, 2007 yılında plastik inşaat malzemeleri alanında üretim yapmak üzere kurulmuştur. Her zaman kaliteli üretim ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan İzmir Ata Yapı, Türkiye'de yıllar süren ciddi atılımlar sonucunda hem sektörün lider kuruluşu hem de plastik sektörünün ihracat lideri olmayı başarmıştır.

İzmir Ata Yapı, plastik esaslı ürünleriyle inşaat, tarım, otomotiv, medikal, beyaz eşya gibi çeşitli sektörlere yönelik üretim yapmaktadır. Bu sektörlere yönelik üretimlerini, İstanbul-Büyükçekmece ve Ankara-Sincan'daki toplam alanı 650.000 m2'yi bulan modern fabrikalarda gerçekleştirmektedir. İzmir Ata Yapı, Avrupa'nın en büyük 3 plastik üretim kompleksinden birine sahiptir. 


Firmamız Winsa, Flora ve Inoutic olmak üzere dört markasıyla pvc profil sektöründe faaliyet göstermektedir. ve Winsa markalarının ürünleri, üretim tesisleri ve satış pazarlama kanalları ayrı olarak oluşturulmuştur. Dünya standartlarındaki üretim kalitesinden asla ödün vermeden, çevreye duyarlı bir prosesle İzmir fabrikada 3.600 m2 lik kapalı alanda 5.000 ton kapasite sahip bir makine parkı ile markalı ürünler üretilirken; Kocaeli (İzmit) fabrikada 2.700 m2 lik kapalı alanda 2.000 ton kapasiteli makine parkı ile Winsa markalı ürünler üretilmektedir. Ayrıca her iki markanın İzmir, İstanbul, Ankara ve Adana’da Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır.

Bu köklü iki markanın ürünlerini siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetle sunmayı bir borç bilir, bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.
 
 
 
 
 
İstediğiniz hizmetimiz için, bizi arayabilir ücretsiz keşif, ölçü ve fiyat teklifi isteyebilir yada eviniz, ofisiniz, yazlığınız gibi bulunduğunuz yerde bizden ölçü ve fiyat teklifi alabilirsiniz.
Keşif ve fiyatlandırmanın İzmir'in neresinde olursanız olun ücretsizdir.
%20 Diğer firmalardan aldığınız fiyatlara meydan okuyor %20 daha az fiyatla yapabileceğimizi düşünüyoruz. Bir telefonunuz yeter. Hemen Arayın !
Anahtar teslim tadilat yapılır.
PVC Kapı Pencere Kiremit Çatı Cam Balkon Sistemleri Panjur Sistemleri Küpeşte Demir
Boya ve Alçı Fileli Stor Sineklik Pergüle Mutfak Ev Tadilatı

 anasayfa                             hakkımızda                             iletişim                             hizmetlerimiz

Tüm hakları saklıdır. © 2020 www.izmiratayapi.com

Adres: Vatan Mah. 9109. Sokak No: 16 Basın Sitesi / Yeşilyurt / İzmir
Telefon :  0507 310 80 61

Programlama: Sinan Eldem