0507 310 80 61
 Fileli Stor Sineklik
Fileli Stor Sineklik, Fileli Stor Sineklik İzmir  ;

Düşey olarak hareket ettiğinden yer kayıplarını önler her türlü pencereye takılabilir. Stor sineklik fileli yapısı ile dışardan temiz hava girişimi ve görüşü engellemeden çözüm sağlar. Kurulma ve malzeme seçeneklerine göre türlere ayırabiliriz. Stor sineklikler, stor perde şeklinde yukarı doğru toplanabilen pratik üründür. Pencerede uygulanan dikey çalışabilen sinekliğin raylarda bulunan özel kıl fitiller telin kanallardan çıkmasını önler. Toplanma sırasında frenleme sistemi sayesinde yukarıya çarpma önlenir. Kilitleme sistemi kolay açılıp kapanacak özellikte ve arıza olasılığı asgariye indirilmiştir. Bitim lameli altındaki yaylı fırça tutucu sayesinde kapandığında aralık bırakmaz. Çerçevesi tamamiyle alüminyum olup teli yanmayan ,çürümeyen ve pas yapmayan, havayla alaşımlı içten bakışta görüntüye engel olmayan, doğa şartlarına dayanıklı bir özelliğe sahiptir. Beyaz ve Kahve renkleri standart olup farklı renklerdede uygulanabilmektedir. Üstelik özel isteklerde ahşap desenli film kaplama yapılabilmektedir.
Fileli Stor Sineklik 01
Fileli Stor Sineklik 02
Fileli Stor Sineklik 03
Fileli Stor Sineklik 04
Fileli Stor Sineklik 05
Fileli Stor Sineklik 06
Fileli Stor Sineklik 07
Fileli Stor Sineklik 08
 
İstediğiniz hizmetimiz için, bizi arayabilir ücretsiz keşif, ölçü ve fiyat teklifi isteyebilir yada eviniz, ofisiniz, yazlığınız gibi bulunduğunuz yerde bizden ölçü ve fiyat teklifi alabilirsiniz.
Keşif ve fiyatlandırmanın İzmir'in neresinde olursanız olun ücretsizdir.
%20 Diğer firmalardan aldığınız fiyatlara meydan okuyor %20 daha az fiyatla yapabileceğimizi düşünüyoruz. Bir telefonunuz yeter. Hemen Arayın !
Anahtar teslim tadilat yapılır.
PVC Kapı Pencere Kiremit Çatı Cam Balkon Sistemleri Panjur Sistemleri Küpeşte Demir
Boya ve Alçı Fileli Stor Sineklik Pergüle Mutfak Ev Tadilatı

 anasayfa                             hakkımızda                             iletişim                             hizmetlerimiz

Tüm hakları saklıdır. © 2020 www.izmiratayapi.com

Adres: Vatan Mah. 9109. Sokak No: 16 Basın Sitesi / Yeşilyurt / İzmir
Telefon :  0507 310 80 61

Programlama: Sinan Eldem